Emlak Siteleri

Gayrimenkul sektörü giderek gelişiyor ve internetinde kullanım oranı arttıkça ev, araba,dükkan ve arsa gibi kiralık ya da satılık ilanlarına internet üzerinden daha fazla ulaşmak mümkün oluyor. Bu durum gayrimenkul sektörüyle ilgilenen kişilerin internette emlak siteleri kurmalarını zorunlu kılıyor. Ellerindeki ilanları daha çok kişiye daha hızlı ve 7/24 ulaştırabilecekleri emlak siteleri sayesinde daha çok kazanabilmenin yolu açılır. Konya web tasarım ekibi, emlak sitesi tasarımı ve programlanması işlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?Son Projelere Gözatın

Emlak Siteleri & Web Tasarım Süreci

Emlak sektöründe çalışan işletmeler için en iyi çözümler üretiliyor. Yerel veya bölgesel bazda emlak siteleri tasarımında, daha büyük düşünenler içinde emlak siteleri tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bölgenizdeki kiralık ve satılık ilanlarını hedefliyorsanız, ona göre bir tasarım ve programlama gerçekleştirilmektedir.


SEO uyumlu tasarımlar
Emlak sitelerini SEO uyumlu tasarlayarak arama sonuçlarında ön palana çıkmaları sağlanmaktadır. Böylece daha verimli bir emlak sitesi söz konusu olmaktadır. HTML 5 gibi en son tasarım teknolojileri kullanılarak, arama motorlarına dost site çalışmaları gerçekleşmektedir.


Kullanıcı deneyimini düşünüyoruz
Kullanıcıların emlak sitelerine üye olmaları ve verecekleri ilanları kolay bir şekilde vermeleri gerekir. bunun içinde sistemin basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmalıdır. Kullanıcı deneyimini ilke edinen firmamız, tasarımlarda kolay kullanıma dikkat etmektedir. Böylece daha işlevsel bir emlak sitesi ortaya çıkmaktadır.


Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar
Emlak sitelerinin kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmasını sağlamaktayız. Böylece işletme imajınızın internette de doğru şekilde sunulmasını ve temsil edilmesini mümkün kılıyoruz.


Hatasız programlama
Emlak sitelerinin kaliteli olmasını sağlayacak özelliklerden birisi, sitenin kaliteli ve güvenli olmasıdır. Bunun içinde doğru bir programlama çalışmasının yapılması gerekir. Bu anlamda profesyonel bir ekiple çalışmak daha da önem arz etmektedir. firmamız bugüne kadar birçok tasarım ve programlama projesini başarıyla yerine getirmiştir. Her defasında daha da gelişen ve değişen bir çizgi izlemiştir.
Emlak siteleriniz için en başarılı programlama sağlanarak, site ve kullanıcı güvenliği sağlanmaktadır. Sitenin düzgün bir şekilde çalışması, kullanıcılar gözünde sitenin imajını yükseltecektir. Ancak yanlış programlamadan oluşacak hatalar, ilanların yayınlanamamasına dolayısıyla kullanıcı gözünde imaj kaybına sebep olacaktır. Bunların yaşanmaması için firmamız gerekli çalışmayı titizlikle sürdürmektedir.
Emlak sitelerinden istenilen verimi almak için profesyonel ajanslar ile çalışın. Konya emlak sitesi tasarım ekibimiz, birçok projeyi başarılı şekilde tamamlamış ve teslim etmiştir. Amatör veya freelance kişilerle tasarımsal çalışmalar gerçekleştirmeniz, emlak sitelerinden elde edeceğiniz verimi düşürecektir. Bu nedenle teknik destek de alabileceğiniz profesyonel tasarım ajanslarıyla çalışmanız daha isabetli bir tercih olacaktır.

Ön Alıştırma
Ön Alıştırma

Tasarım ekibimiz müşterilerin ihtiyaçlarını dinlemekte ve tasarım sürecine etki edecek kriterlerini oluşturmaktadır. Böylece ortaya müşteri istekleriyle tamamen uyumlu, profesyonel düzeyde emlak siteleri ortaya çıkmaktadır.

Arayüz Tasarımı
Arayüz Tasarımı

Emlak sitesinin tasarımı yapılmaktadır. Belirlenen kriterler ışığında gerçekleşen tasarımda SEO kurallarına dikkat edilmekte ve arama motoru dostu kodlamalar yapılmaktadır.

Programlama
Programlama

Tasarlanan sitenin programlaması çalışmaları gerçekleşmektedir. Burada güvenlik risklerinin oluşmaması adına hatasız kodlamanın gerçekleşmesi gerekir. Güvenlik önlemlerinin de alınması lazımdır. Programlama ekibimiz bunlara dikkat ederek, tasarımın dinamik bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Yayınlama
Yayınlama

Tasarım ve programlama sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra sitenin yayınlanması aşamasına geçilmektedir. Burada son deneme ve kontroller yapılmakta ve sitenin internet ortamında düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığı bir kez daha test edilmektedir.