Web Tasarım

Konya Web Tasarım ve programlama konusunda uzman ekibimiz isteklerinizi karşılayacak siteleri tasarlıyor. Konya merkez ofisimizde gerçekleşen web tasarım ve programlama çalışmaları, günümüz internet teknolojilerine uygun bir şekilde yürütülüyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve müşteri profilinizi tatmin edecek sitelerle daha çok kişiye ulaşabilir ve karınızı optimize edebilirsiniz. İnternetteki ticari kapınız web siteleri için profesyonel bir destek yeter!

Nasıl Çalışıyoruz?Son Projelere Gözatın

Web Tasarım Süreci

Kainattaki mükemmelliğin sırrı, her şeyin zamanında bir denge üzerine işlemesi sayesindedir. Web tasarım ve programlama süreci sonrasında ortaya çıkacak eserin mükemmelliği de buna bağlıdır. Öncelikle müşterilerin ne istediğinin tam olarak anlaşılması ve not alınması gereklidir. Deneyim ve tecrübeleriyle müşterilerinin ne istediği anlayabilecek bir ekip, ortaya konulacak çalışmada daha başarılı tasarımların doğmasını sağlayacaktır. Bu nedenle Konya web tasarım ekibimizin hepsi, kendisini yetiştirmiş ve bu sektör içerisinde birçok projeye imza atmış kişiler olarak sizleri anlamaya hazırlar.
Müşterilerimize verdiğimiz önem gereği, onları çok iyi dinliyoruz. Sohbet tadında geçecek müşteri talepleri sürecinden sonra kolları sıvıyoruz ve çalışmalara başlıyoruz. En hızlı şekilde web tasarım ve programlama projesinin sorunsuz şekilde bitirilmesi hedefliyoruz. Bu süreç içerisinde dikkat ettiklerimizi şu şekilde sayabiliriz.

  • Web site tasarımın özgünlüğü oldukça önemlidir. Kurumsal imaja zarar verecek ve kurumsal kimliğe uymayacak hiçbir çizik bile web tasarım sürecine dahil edilmez.
  • Tasarımsal SEO konusuna titizlik gösteriyoruz. Çünkü web sitelerinin arama motorlarında yükselmesi çalışmalarında tasarımda yapılan hatalar dezavantaj yaratabilir. Bunun önüne geçmek için doğru kodlama yapıyoruz.
  • Responsive tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Aslında tasarımsal SEO konusunun içerisinde olsa da, artık tek başına bir kriter olarak tasarım hayatına girdi. Mobil cihazlarda da sitelerinizin düzgün çalışabilmesi ve SEO açısından avantaj sağlayabilmeniz, responsive tasarımlarla mümkündür.
  • Tasarım ve programlama tamamlandıktan sonra kontrollerin yapılması çok önemlidir. Menü ve sayfaların düzgün çalışıp çalışmaması ve güvenlik açıkları kontrol edilir.
  • Sitede ziyaretçilerin aradığını bulması gerekir. Ziyaretçi deneyimini arttıracak bir tasarım kurum imajına zarar verebilir. Bu nedenle site içerisinde ziyaretçi deneyimini arttıracak çalışmalara dikkat edilir.
  • Etkili içerikleri kullanılmasına özen gösterilir. Sitede verilen mesajın ziyaretçi tarafından anlaşılması ve benimsenmesi gerekir.
  • Tasarım süreci ve programlama aşamasında kesinlikle arama motoru dostu yazılım ve tasarım dilleri kullanılır. HTML 5, CSS 3 gibi teknolojilerden faydalanılır. JavaScript ve CSS dosyalarının düzgün kodlanmasına dikkat edilir. Böylece site açılma hızında da avantaj sağlanır.

Her zaman müşterilerimize en iyisini sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, eşsiz ve benzersiz tasarımlarla web tasarım ve programlama hizmetini sunuyor.

Arayüz Tasarımı
Arayüz Tasarımı

Bu süreç içerisinde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda beyin fırtınası başlar. Çizimler yapılır. Site kodlamasına geçmeden önce izlenilecek yol belirlenir. Müşterimize en iyisini sunmak için rakiplerden bir adım önde olacak tasarımlar hayal edilir. Çalışma sürecinde ihtiyaç duyulan motivasyon depolanır. Moraller yüksek bir şekilde tasarım aşamasına geçilir.

Mobil Uyumluluk
Mobil Uyumluluk

Sitenin arayüzü çok önemlidir. Kurumsal kimlikle uyumlu olması gerekir. Müşterilerimizin talepleri ve deneyimli kadromuzun yaratıcılığıyla arayüz tasarlanır. Programlamaya geçmeden önce müşterilerimizle arayüz hakkında bir görüşme gerçekleşir. Gerekiyorsa revizyon yapılır. Her şey mükemmel olduktan sonra programlama süreci başlatılır.

Programlama
Programlama

Arayüz tasarımı tamamlandıktan sonra site programlama aşamasına geçilir. Burada müşterilerimizin kolay kullanabilecekleri yönetim panelinin planlanmasına dikkat edilmesi önemlidir. Bunun yanı sıra güvenlik kalitesi de dikkat edilen konular arasındadır. Programlama tamamlandıktan sonra gerekli kontroller uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Yayınlama
Yayınlama

Web tasarım ve programlamadan sonra sitenin yayına alınmasıyla çalışmalar nihayetlendirilir. Burada müşterilerimize sitenin sunumu gerçekleştirilir. Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve günümüz tasarım teknolojisine uygun bir site teslim edilir.