Logo Tasarım

Profesyonel grafik tasarım ekibimizle logo tasarım çalışmaları yapıyoruz. Özgün ve günümüz tasarım teknolojisiyle hazırlanan logolar sayesinde kurumsal kimliğiniz daha ön planda olacak. Tamamen size özgü yapılacak çalışmaları isteklerinize en uygun şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Konya’da birçok müşterimize vermiş olduğumuz hizmetin sınırlarını genişleterek, logo tasarımı konusunda ki kalitemizi tüm Türkiye’ye yayıyoruz. Şimdi daha iyisine sahip olma zamanı…

Nasıl Çalışıyoruz?Son Projelere Gözatın

Logo Tasarım Süreci

Kaliteli ve etkileyici tasarımların sırrı, yetenekli bir ekibin varlığıyla mümkün olur. Bu nedenle grafik tasarım alanında kendisini yetiştirmiş, sanatsal yetenekleri olan ekibimizle hizmet veriyoruz. En ideal çalışmaların ortaya çıkması için çalışıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin isteklerinin ne olduğunu anlamamız gerekiyor. Bu nedenle ofisimizde veya telefonla güzel bir sohbet gerçekleştiriliyor. Böylece müşterilerimizin logo tasarımından beklediği verim ve fayda not ediliyor.
Daha sonra müşterilerimizin sektörü ve müşteri kitlesi hakkında da araştırma yapılıyor. Sektörün dinamiklerini yansıtan ve müşterilerin aklında kalıcı logonun ortaya çıkması bu şekilde sağlanmış oluyor. Etüt çalışmalarından sonra çizimler başlıyor. Her aşamada müşterilerimizle kontak halinde hareket ediliyor.

Farkımız kalitemizde saklı…

Konya logo tasarım ekibimiz, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef edinmiştir. Bu sebeple tasarımlarını hassas çalışarak, özgün logolar tasarlıyor. Logolarınızın özgün olması marka tescil işlemlerinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu kapsamda bir ikazı, logo tasarım sektöründeki deneyimlerimize dayanarak ifade edelim. Profesyonel ajanslar dışında kişilerle çalışacak olmanız, logo tasarımlarınızın özgünlüğünü etkileyecektir. Buda marka tescil işlemlerinin olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır.


Sadece markanızın tescili değil, kurumsal kimlik imaj ve prestijinizde zarar görebilir. Profesyonel ajanslarla çalışmanız halinde bu gibi arızi durumlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Firmamız, isteklerinize uygun, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşteri aklında kalabilecek sembollerin kullanıldığı logo tasarımları için sizleri bekliyor.

Logo değerlidir

Logo firmaların ayrıştırıcı sembollerinden birisi konumundadır. İmaj kültürünün günümüz ticari değerleri arasında öneminin herkes farkındadır. Bu kültürün müşteriler tarafından benimsenmesini sağlayacak ilk etken logodur. Bu sebeple logoların alelade değil, profesyonelce tasarlanması elzemdir. Bazı logo tasarımcıları klasik sembol ve işaretlerle logonun itici olmasına sebep olurlar. İnşaat firması için inşaat sembolünün kullanılması gibi. Bu tür tasarımlar kesinlikle doğru değil ve vektörel bir çalışmayı ifade ettiğinden dolayı özgünlüğü söz konusu olmaz.
Konya logo tasarım ekibimiz, değerlerinizin farkındadır. Vitrininizi süsleyecek logo tasarımları için iletişime geçebilirsiniz.

Ön Araştırma
Ön Araştırma

Logo tasarımına geçmeden önce ön araştırmanın yapılması daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlar. Bu kapsamda hem sektörü ifade eden dinamik sembol ve mesajların incelenmesi, müşteri beğeni ve kişiliğinin tanımlanması gibi çalışmalar yapılır. Logo tasarlatacak firma veya şahısla görüşmeler yapılır. talepleri dinlenir ve not edilir. Özgün ve kurumsal kimliğe uygun çalışma başlatılır.

Eskiz Çizim
Eskiz Çizim

Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından logo tasarım süreçlerinde her zaman kontak halindeyiz. Bu nedenle eskiz çizime önem veriyoruz. Burada logo tasarımını kağıt üzerine çizerek, müşterilerimize gönderiyoruz. Böylece ön araştırmadan sonra gerçekleştirilen eskiz çizim sayesinde, müşterilerin logo hakkındaki kanaatleri öğreniliyor. Bu aşamanın sağladığı fayda, asıl logo tasarımı çalışmasına daha iyi sonuç alınacak verilerle gidilmesidir.

Dijital Çizim
Dijital Çizim

Eskiz çizimden sonra yapılan görüşmelerden alınan notlar da dikkate alınarak, dijital çizime başlanır. Böylece müşterimize sunulacak olan logo tasarımın ortaya çıkması sağlanır. Burada müşteri isteklerinin logo tasarımında yer alması kadar, deneyim ve tecrübeleriyle binlerce logo tasarlamış ekibimizin de bilgileriyle logo şekillenir.

Sunum
Sunum

Dijital çizim çalışmalarının tamamlanmasından sonra, müşterilere logo takdim edilir. Bu kapsamda logonun özellikleri, özgünlüğü, mesajı ve içerdiği semboller müşteriye aktarılır. İstek ve taleplere uygun olarak tasarlanan logonun sunumu gerçekleştirilir.