Toplu Mail Gönderimi

Satışlarınızı arttırmak ve potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak için e-mail pazarlama stratejisi belirlemeniz gerekir. Firmamız, işletmenizin satışlarını arttırmak ve daha çok kişiye ulaşmanız için toplu mail gönderimi hizmeti sunuyor. Online pazarlama araçlarından en önemlisi ve en iyi neticelerin alındığı e-mail pazarlamaya Konya reklam ajansımızla adım atın!

Sistem Nasıl Çalışıyor?Fiyat Teklifi Alın

Toplu mail gönderimine neden ihtiyaç var?

Toplu Mail Gönderimi

Birçok firma online pazara girmeye başladı. Burada lider olabilmek ve satışları arttırabilmek için dijital pazarlama çalışmaları yapmak lazımdır. Yapılacak çalışmaların doğru kurgulanması ve planlanması çok önemlidir. İnternetten pazarlama araçları içerisinde birçok yöntem olsa da, yöntemler arasında öne çıkanlar SEO ve e-mail pazarlama. Bu e-mail pazarlamanın öne çıkmasının sebebi, sadık bir müşteri kitlesinin yaratılmasını sağlamasıdır. Aynı zamanda geri dönüşüm oranlarını oldukça arttırmasıdır. Bu bakımdan SEO’dan sonra geri dönüşüm oranlarının en fazla olduğu pazarlama kanalı olarak e-mail pazarlamanın geldiğini söylemek mümkündür.


Az bütçeyle büyük getiri

Firmanızın potansiyel müşterilere ulaşması için e-mail pazarlama stratejisinin olması gerekir. Bu yol hem daha az maliyetli hem de kesin sonuçlar alınmasını sağlıyor. İnternet reklamlarına yatıracağınız finansmanın yarısından daha az bir miktarla daha çok verim alabilirsiniz.


Sonuçlarda istikrar

E-mail pazarlama çalışmaları, SEO çalışmalarına da etki edecektir. Böylece iki kanaldan da müşteri çekmenin avantajını sağlamış olacaksınız. Organik sonuçların sürekli dalgalanması, sitenizin alt sıralara düşmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda satışlarınızda düşmeler yaşarsınız. Ancak e-mail pazarlama sayesinde açığı kapatabilirsiniz. Üstelik sitenizin trafiğini birden arttırarak, organik sıralamalardaki dalgalanmaları lehinize döndürebilirsiniz.


Hedef kitleye ulaşırsınız

E-mail pazarlamanın başarılı olmasının sebebi, hedef kitleye ulaşmanızdaki sırda yatıyor. Böylece sürekli sizleri takip eden, indirim ve kampanyalarınızı bekleyen müşterileriniz olur. Bu müşterilere düzenlediğiniz kapmaya ve indirimleri yollamanız halinde etkileşim kurmaları sağlanır. Sadık bir müşteriye yapılan satış, yeni bir müşteri kazanmaktan daha kolaydır. E-mail pazarlama sayesinde sadık müşteri kitlenizi oluşturur ve düzenlediğiniz kampanyalar sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Markanız bilinir hale gelir

E-mail pazarlama sayesinde markanız bilinir bir hale gelecektir. Haftanın iki veya üç günü müşterilerinize kendinizi hatırlatacağınız ve kampanyalarınızın olduğu e-mailler göndermeniz, marka konumlandırma açısından fayda sağlayıcı bir etki yaratacaktır.
Markanızın bilinirliğinin artması demek, prestij ve imajınızın oluşması anlamına gelir. Buda birçok müşteri kazanmanızı sağlayacak bir domino etkisi yaratır. E-mail pazarlama stratejileri oluşturarak, biran önce rakiplerinize fark atmak için çalışmalısınız. Organik sonuçlarda da sizi destekleyecek olan e-mail pazarlama çalışmaları, satışlarınızı arttırmak ve daha çok kazanmak için en iyi pazarlama yöntemi!